NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowa linia lodówek marki Freggia

2019-01-14 12:44:00

 

Marka Freggia wprowadziła do oferty chłodziarko-zamrażarki LBF360NW i LBF360NX , dostępne w dwóch kolorach – białym oraz inox. Nowa linia lodówek to przede wszystkim zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne – model o wysokości 200 cmi przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnej szerokości 60 cm, wyróżnia się powiększoną pojemnością – aż do 336 litrów. Dzięki funkcjonalnie zorganizowanemu i przestronnemu wnętrzu, nowe lodówki Freggia są w stanie pomieścić więcej żywności, nawet w niestandardowych opakowaniach. To rozwiązanie, które docenią wszyscy domownicy.

Nowoczesne technologie od Freggia

Modele Freggia LBF360NW i LBF360NX mająklasę klimatyczną T, która zapewnia funkcjonowanie w temperaturze otoczenia nawetdo +43°C. Natomiast komora zamrażarki z najwyższymi parametrami chłodzenia pozwoli utrzymać temperaturę w zamrażarcedo -24°C. Co więcej, przy wysokiej klasie efektywności energetycznej na poziomie A+, urządzenie zachowa niskie zużycie energii. Dodatkowo, wykorzystane w lodówce rozwiązania techniczne oraz specjalna izolacja akustyczna gwarantują zachowanie niskiego poziomu hałasu podczas jej codziennej pracy – na poziomie zaledwie 42 decybeli.

  

Z myślą o wygodzie

W nowych lodówkach Freggia LBF360NW i LBF360NX,zastosowano takie rozwiązania, jak system Total No Frost, czyli całkowicie automatyczne rozmrażanie chłodziarki i zamrażarki. Wewnątrz komory chłodziarki zamontowany jest dodatkowy wentylator, zapewniający jednakowy poziom chłodzenia w całym wnętrzu urządzenia czy funkcja„Holiday”, która aktywuje tryb oszczędzania energii i jest nieoceniona podczas dłuższej nieobecności domowników czy też rzadkiego korzystania z lodówki. Modele te wyposażone są również w wyświetlacz LCDpokazujący wszelkie potrzebne informacje o stanie technicznym oraz intuicyjne sterowanie dotykowe, które pozwala w łatwy sposób dostosować temperaturę w lodówce lub jej funkcje do indywidualnych preferencji domowników, a także rodzaju i ilości przechowywanej w nim żywności.

Komfort codziennego użytkowania nowych lodówek marki Freggia zapewniają także regulowane szklane półkiwykonane z bezpiecznego i wytrzymałego materiału (Safety Glass), dzięki którym można przechowywać na nich dowolnej wielkości naczynia.Z kolei szuflady zamrażarki zostały wykonane z przezroczystego tworzywa, co ułatwia odnalezienie zamrożonych produktów, bez konieczności ich otwierania.

Producentzadbał także o nowoczesną estetykę urządzenia, które harmonijnie wpiszę się w elegancko urządzone wnętrze. Niewidoczne uchwyty schowane w drzwiach oraz idealnie płaska linia drzwi sprawiają, że lodówka prezentuje się niezwykle efektownie. Wyjątkowego charakteru dodaje jej wewnętrzne oświetlenie LED.

Lodówki LBF360NX i LBF360NW

  • Pojemność 336 litrów netto
  • Dwa kolory – biały i inox
  • Klasa klimatyczna T
  • Wewnętrzne oświetlenie LED
  • Przezroczyste, regulowane półki

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: