NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Black & White – nowe płyty indukcyjne Freggia

2018-08-21 11:43:00

Dwupalnikowa płyta indukcyjna HCFI32 z linii Compatto to nowość w ofercie marki Freggia. Urządzenie dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i eleganckim, fazowanym frontem.

Płyta wyposażona jest w szereg nowoczesnych technologii, ułatwiających codzienne przyrządzanie posiłków. Dzięki funkcji automatycznego określania średnicy naczyń, korzystanie z niej jest niezwykle intuicyjne. Z powodzeniem można na niej stosować naczynia o mniejszym rozmiarze niż strefa grzewcza, co jest niezwykle przydatne w kuchni o ograniczonych przestrzeniach roboczych.

Kolejnym udogodnieniem, jest funkcja "Booster", która pozwala zwiększyć moc strefy gotowania o 50% i tym samym zaoszczędzić sporo czasu, przygotowując swoje ulubione dania w znacznie krótszym czasie. Płyta posiada również timer z opcją automatycznego wyłączania, który zakończy pracę strefy grzewczej po tym, jak upłynie zaprogramowany przez nas czas gotowania.

We wszystkich płytach indukcyjnych Freggia zastosowano szereg rozwiązań, dzięki którym korzystanie z urządzeń jest bezpieczne dla całej rodziny. Ochrona przez przypadkowymi naciskami zapobiega niekontrolowanemu włączeniu się powierzchni, np. przez dzieci.

Natomiast zabezpieczenie przed przelaniemwyłącza powierzchnię grzewczą i blokuje ją w przypadku wykipienia potrawy. Niezwykle funkcjonalny jest również wskaźnik ciepła resztkowego, który ostrzega o wysokiej temperaturze strefy grzewczej oraz funkcja automatycznego wyłączaniapłyty, aktywująca się w momencie, gdy urządzenie zostało pozostawione bez nadzoru przez dłuższy czas.

Płyta indukcyjna HCFI32

  • Szerokość 30 cm
  • Dwa kolory – czarny i biały
  • Intuicyjne sterowanie dotykowe
  • Funkcja Booster
  • Automatyczne wykrywanie średnicy naczyń

 

Więcej informacji nt. płyt grzewczych Freggia: https://freggia.pl/pl/products/builtin/hobs/

Dodatkowe materiały i pytania: Justyna Iżycka, kom. 570 201 850, e-mail: freggia@freggia.pl

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: