NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Nowoczesny powiew świeżości w kuchni

2016-11-03 16:16:04

Okap to niezbędne urządzenie w każdej kuchni, które nie tylko chroni meble przed osadzaniem się wilgoci i tłuszczu pochodzących z przygotowywanego jedzenia, ale pochłania też wszelkie nieprzyjemne zapachy. Urządzenie marki Freggia zostało zaprojektowane tak, aby jego praca była praktycznie niezauważalna, a tym samym zapewniała najlepszą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. W okapach Freggia dostępne są najnowocześniejsze silniki, które zapewniają bardzo wysoką wydajność – ponad 700 m3/h i świetnie sprawdzą się w dużych kuchniach, jak i tych otwartych na salon. 

 
Inteligentne rozwiązania zapewniające świeżość przez cały czas

Okap Freggia CHPA9GTB z linii Primo wyposażony jest w funkcję Clean Air, która samodzielnie dba
o właściwą cyrkulację powietrza w kuchni – nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone. Clean Air automatycznie aktywuje pracę okapu, co godzinę i pracując na minimalnej prędkości, zapewnia utrzymanie świeżości w pomieszczeniu. Okap posiada także Timer, który bezproblemowo pozwala zaprogramować czas automatycznego wyłączenia sprzętu po upływie określonego czasu.
Gwarancją wygody użytkowania nowego urządzenia marki Freggia jest także aluminiowy filtr, który bez problemu można czyścić – nawet w zmywarce. Zapewnia on większą wytrzymałość okapu, nawet przy bardzo intensywnej pracy. Z kolei dzięki wykorzystaniu filtra węglowego, wszelkie nieprzyjemne zapachy powstające podczas gotowania zostaną usunięte. Nad sprawnością filtrów czuwa automatyczny wskaźnik zanieczyszczenia, który samodzielnie poinformuje o konieczności ich wymiany.

Okap przyścienny – świeża elegancja w kuchni

Urządzenia z linii Primo projektowane są z myślą o nowoczesnych i modernistycznych kuchniach. Okap CHPA9GTB wyróżnia się detalami, które podkreślają jego modernistyczny charakter. Elektroniczny panel sterowania z białym podświetleniem nadaje mu unikalnej, stonowanej elegancji, a połączenie wytrzymałych materiałów – stali nierdzewnej i hartowanego szkła, pozwolą cieszyć się jego funkcjonalnością przez długie lata. Dopełnieniem nowoczesnego designu jest oświetlenie LED, które oprócz niskiego zużycia energii elektrycznej, odznacza się przyjemną dla oka barwą światła.

Okap Freggia CHPA9GTB z lini Primo

• Trzy wersje: czarna z akcentem inoxowym, czarna i biała
• Dwie szerokości: 60 i 90 cm
• Sterowanie dotykowe i elektroniczny wyświetlacz
• Oświetlenie LED
• Clean Air
• Timer
• Sugerowana cena brutto: 2 319 zł – 2 699 zł
 
 
 
 
 
 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: